© 2019 Bane Roco


Avaleht | Sisukord | 
Tel.  +372 600 7764 +372 600 7763
 


BR Turbo on maailmakuulaste turbiinitootjate Borg Warner Turbosystems (Schwitzer, KKK), IHI, Mitsubishi Turbochargers ametlik esindaja, kes pakub originaal-turbokompressoreid kõigile auto- ja eritehnikatüüpidele. Meie personali tehnilise ettevalmistuse kõrge tase ja hoolikas töö tarnitava toodangu kvaliteedi tagamisel on meil võimaldanud saada Baltikumi suurimaks turbokompressorite tarnijaks.

Meie poolt pakutava toodangu valik sisaldab:

Turbiine sõidu- ja veoautodele;
Turbiine tee-ehitustehnikale;
Turbiine traktoritele;
Turbiine laeva- ja statsionaarsetele mootoritele;
Turbokompressori remont.


15 tegutsemisaasta jooksul on BR Turbo näidanud ennast kui dünaamiliselt arenev ja konkurentsivõimeline, väga suure arengupotentsiaaliga firma. Meil on hea meel vastata kõigile teid huvitavatele küsimustele, samuti pakkuda teile vajalikku tehnilist tuge, mis on tulemusliku ja vastastikuselt kasuliku koostöö pandiks.


             

Korporatsioon BORG WARNER TURBOSYSTEMS koosneb kompaniidest KKK ja SCHWITZER, maailmaturu liidritest 20 kuni 1200 kilovatise võimsusega turbokompressorite tootmise alal. BORG WARNER TURBOSYSTEMS pakub KKK ja SCHWITZERi sõidu- ja veoautode diisel- ja bensiinimootoritel, statsionaarsetel mootoritel, teedeehitusliku, laeva- ja teise spetstehnika mootoritel kasutatavate toodete täielikku valikut. KKK ja SCHWIZER turbiine paigaldatakse sellistele tuntud markidele, nagu VOLVO, SCANIA, MERCEDES, AUDI, VW, VOLVO PENTA, DEUTZ ja paljudele teistele.
1938. aastal asutatud firma on tunnustatud liider turbokompressiooni tehnoloogia arendamise osas, GARRETT pakub ühtesid kõige kaasaegsematest lahendustest selles vallas. Firma omab laialdast võrku, mis koosneb rohkem kui 200st esindajast üle kogu maailma, firma töötajate üldarv on üle 6000 inimese. Efektiivsed sidesüsteemid ja suur töökogemus lubavad firmal GARRETT tagada klientide teenindamine kogu maailmas kõige lühemate tähtaegadega.

Mitsubishi on üks bensiini- ja diiselmootorite turbokompressorite tootmise liidritest. Mitsubishi turbine kasutavad sellised kontsernid nagu Saab, Chrysler, Volvo, Ford; Opel, muidugi Mitsubishi ise ja palju teised. Mitsubishi turbiinid - see on sõiduautotootjate tähelepanuavaldus Jaapani tehnoloogiale üle maailma.